VEVOR VEVOR Αποστραγγιστικό Πλακίδιο Δαπέδου Διαστάσεων 12” x 12” με Μοντέρνο Σχεδιασμό και Διασύνδεση για Ευκολία Συναρμολόγησης CKPSD12X12INM0OD3V0
Κωδικός προϊόντος : CKPSD12X12INM0OD3V0 ID : 61556
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 554 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • Υλικό: Ανθεκτικό PP
  • Πάχος: 0.6 in / 15.1 mm
  • Διαστάσεις: 12 x 12 in / 310 x 310 mm
  • Επιφάνεια Αντιολισθητική
  • Συναρμολόγηση με Κούμπωμα
VEVOR Αποστραγγιστικό Πλακίδιο Δαπέδου Διαστάσεων 12” x 12” με Μοντέρνο Σχεδιασμό και Διασύνδεση για Ευκολία Συναρμολόγησης CKPSD12X12INM0OD3V0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Αποστραγγιστικό Πλακάκι Δαπέδου
Αποστραγγιστικό Πλακάκι Δαπέδου 12” x 12”
  • Υλικό: Ανθεκτικό PP
  • Επιπλέον Πάχος: Για Αξιοπιστία
  • Σύστημα Συναρμολόγησης: Εύκολη Σύνδεση
  • Αντιολισθητική Επιφάνεια: Για Ασφάλεια
  • Πολυχρηστικότητα: Ιδανικό για Κάθε Χώρο
  • Αντοχή: Κατασκευασμένο για Μακροχρόνια Χρήση
  • Πάχος: 0.6 in / 15.1 mm
  • Μοντέλο: GS-30*30*1.5-B
  • Βάρος Προϊόντος: 13.03 lbs / 5.91 kg
  • Διαστάσεις Προϊόντος: 12.20 x 12.20 x 0.59 in / 310 x 310 x 15.1 mm