VEVOR VEVOR Διασυνδεόμενα Πλακάκια Δαπέδου Αποστράγγισης 12” x 12” Μαξιλάρι Αποστράγγισης CKPSD12X12IN4FGUZV0
Κωδικός προϊόντος : CKPSD12X12IN4FGUZV0 ID : 61735
Σύντομη περιγραφή
  • Υλικό: Ανθεκτικό PP
  • Πάχος: 0.6 in / 15.1 mm
  • Εύκολη συναρμολόγηση με κουμπώματα
  • Αντιολισθητική επιφάνεια
  • Πολυχρηστικότητα για κάθε χώρο
  • Κατασκευασμένο για αντοχή
VEVOR Διασυνδεόμενα Πλακάκια Δαπέδου Αποστράγγισης 12” x 12” Μαξιλάρι Αποστράγγισης CKPSD12X12IN4FGUZV0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Μοναδικό Δάπεδο Αποστράγγισης Μοναδικό Δάπεδο Αποστράγγισης
Ανακαλύψτε την απόλυτη λύση για το δάπεδο σας με τα Διασυνδεόμενα Πλακάκια Αποστράγγισης 12” x 12”. Κατασκευασμένα από ανθεκτικό υλικό PP, αυτά τα πλακάκια προσφέρουν επιπλέον πάχος για αξιοπιστία και αντοχή.
  • Εύκολη Συναρμολόγηση: Τοποθετήστε τα με ένα απλό κλικ.
  • Αντιολισθητική Επιφάνεια: Ασφαλής χρήση σε κάθε χώρο.
  • Πολυχρηστικότητα: Ιδανικά για κάθε χώρο, από το σπίτι μέχρι το γραφείο.
  • Διαστάσεις: 12.20 x 12.20 x 0.59 in / 310 x 310 x 15.1 mm