VEVOR VEVOR Λάμπα Υπέρυθρης Βαφής 2200W για Στέγνωμα Αυτοκινήτου ZJSKQD2200W02IO44V2
Κωδικός προϊόντος : ZJSKQD2200W02IO44V2 ID : 71545
Άμεσα Διαθέσιμο
Σύντομη περιγραφή
  • Ισχυρή Διεισδυτική Ικανότητα
  • Πολλαπλές Λειτουργικές Χρήσεις
  • Λειτουργία Χρονοδιακόπτη
  • Ρυθμιζόμενο Ύψος και Γωνία
  • Σχεδιασμός Ασφαλείας
  • Ανθεκτικά Υλικά
Άμεσα Διαθέσιμο
Διαθέσιμο σε 1 - 2 ημέρες
VEVOR Λάμπα Υπέρυθρης Βαφής 2200W για Στέγνωμα Αυτοκινήτου ZJSKQD2200W02IO44V2
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR 2200W Υπέρυθρη Λάμπα Βαφής VEVOR 2200W Υπέρυθρη Λάμπα Βαφής
Ανακαλύψτε την απόλυτη λύση για το στέγνωμα και τη θέρμανση του αυτοκινήτου σας με την ισχυρή υπέρυθρη λάμπα VEVOR 2200W. Ιδανική για επαγγελματική χρήση, προσφέρει:
  • Ισχυρή Διεισδυτική Ικανότητα: Εξασφαλίζει βαθιά και ομοιόμορφη θέρμανση.
  • Πολυλειτουργική Χρήση: Κατάλληλη για διάφορες εφαρμογές.
  • Λειτουργία Χρονοδιακόπτη: Ρυθμίστε το χρόνο από 1 έως 60 λεπτά.
  • Ρυθμιζόμενο Ύψος και Γωνία: Προσαρμόζεται στις ανάγκες σας.
  • Ασφαλής Σχεδιασμός: Κατασκευασμένη με ανθεκτικά υλικά για μέγιστη ασφάλεια.
Πρωτεύον Υλικό: Ανοξείδωτο Ατσάλι, Αλουμίνιο, Ανθρακούχο Ατσάλι
Μοντέλο: 2A
Διαστάσεις Βάσης: 520 x 600 x 40 mm
Διαστάσεις Προϊόντος: 665 x 605 x 1501 mm
Καθαρό Βάρος: 14.65 kg
Ισχύς: 2200W