VEVOR Δοχείο Βαφής Πίεσης VEVOR 2L με Πιστόλι Ψεκασμού 1.8mm και Σωλήνες 3m PQTOX2L18MMBQ0RHWV0
Κωδικός προϊόντος : PQTOX2L18MMBQ0RHWV0 ID : 45958
Σύντομη περιγραφή
  • Χωρητικότητα Δοχείου: 2L / 0.5 γαλόνια
  • Μέγιστη Πίεση: 45 PSI / 3.1 bar
  • Ακροφύσιο 1.8mm κατάλληλο για διάφορα χρώματα
  • Ρυθμιζόμενο κουμπί πίεσης για εύκολη προσαρμογή
  • Κατασκευή από ανθεκτικό στη σκουριά και διάβρωση μέταλλο
  • Ελαφρύς σχεδιασμός για εύκολη μεταφορά
Δοχείο Βαφής Πίεσης VEVOR 2L με Πιστόλι Ψεκασμού 1.8mm και Σωλήνες 3m PQTOX2L18MMBQ0RHWV0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Δοχείο Πίεσης Βαφής με Ψεκασμό, 2L/0.5gal Ελαφρύ Δοχείο Πίεσης Αέρα Βαφής
Χαρακτηριστικά Προϊόντος:
  • Χωρητικότητα Δοχείου: 2 L / 0.5 gal
  • Διάμετρος Εισόδου: 1/4" / 0.64 cm
  • Διάμετρος Εξόδου: 3/8" / 0.95 cm
  • Καθαρό Βάρος: 4.2 λίβρες / 1.9 kg
  • Μέγεθος Προϊόντος (Δ x Υ): 15.2 × 5 in / 38.5 × 12.6 cm
  • Μέγεθος Κάδου (Δ x Υ): Φ 4.9 × 8.1 in / Φ 12.5 × 20.5 cm
Πλεονεκτήματα:
  • Ελαφρύς σχεδιασμός 4.1 lbs με 2 σωλήνες για εύκολη μεταφορά και χρήση παντού.
  • Πιστόλι ψεκασμού με ακροφύσιο 1.8mm, κατάλληλο για λατέξ, DPX χρώματα, βερνίκι, μεταλλικά χρώματα και άλλα.